Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel
*****
Vytisknout tuto stránkuVytisknout tuto stránku   PrintE-mail
Send this page to:

1 Sky City Road East, Hong Kong(Hongkong), Hongkong
Language/Jazyk:
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel impression Rychlý popis
Pětihvězdičkový Hong Kong SkyCity Marriott Hotel se nachází na břehu Jihočínského moře a nabízí prostorné pokoje s přímým přístupem k výstavišti Asia World Expo, wellness centrum a plně vybavené nepřetržitě otevřené fitness centrum.
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel je v těsné blízkosti mezinárodního letiště Hong Kong a atrakcí, jako je Hong Kong Disneyland, Ngong Ping 360 a Tian Tan Buddha. K dispozici je bezplatná kyvadlová doprava na letiště, stanici MTR Tung Chung a Disneylandu Hong Kong. Linka Airport Express zajišťuje výhodné spojení do centrální obchodní čtvrti během 28 minut.
Hongkong SkyCity Marriott Hotel poskytuje ubytování v příjemných pokojích s TV s plochou obrazovkou, dostatečným pracovním prostorem a velkými okny s výhledem na oceán nebo letiště. K dalšímu vybavení patří pohovka, župany a pantofle.
Hosté mohou relaxovat v sauně, v parní lázni nebo vířivce a nebo si zaplavat v krytém bazénu. Pro zvýšení pohodlí jsou zajištěny i služby concierge a kancelářské služby.
Pět hotelových restaurací nabízí pokrmy asijské, západní a mezinárodní kuchyně. Za zmínku stojí bohatý mezinárodní bufet v restauraci SkyCity Bistro a večer u piva ve Volocity Bar & Grill.

Důležité informace
Upozorňujeme, že pobyty včetně snídaní zahrnují snídaně pouze pro 2 dospělé. Na snídaně pro další dospělé a děti se vztahuje příplatek.
Při příjezdu je třeba předložit kreditní kartu použitou k provedení rezervace. Jméno na kreditní kartě se musí shodovat se jménem osoby, která provádí check-in.
Vezměte prosím také na vědomí, že v případě nevratných rezervací nemůžete měnit jména hostů ani období pobytu.

Hotel Facilities:

Obecné
 • Příjezd: 14:00
 • Odjezd: 12:00
 • Class: 5 hvězdič
 • Type: Hotel
 • Rooms: 658
 • Hotel Chain: Marriott Hotels & Resorts
 • Žádné rezervační poplatky
 • Credit Cards: American Express, Visa, Euro/Mastercard, JCB
 • Soukromé parkoviště
 • International
 • Spa/Relax
 • Luxury
 • Business
 • Gourmet
Služby

Fotografie

Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 1
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 2
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 3
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 4
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 5
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 6
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 7
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 8
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 9
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 10
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 11
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 12
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 13
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 14
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 15
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 16
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 17
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 18
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 19
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 20
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 21
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 22
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 23
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 24
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 25
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 26
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 27
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 28
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 29
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 30
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 31
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 32
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 33
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 34
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 35
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 36
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 37
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 38
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 39
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 40
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 41
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 42
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 43
Hong Kong SkyCity Marriott Hotel photo 44

Rooms

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi  
Pokoj má dvojitá okna, TV s 37palcovou plochou obrazovkou, trezor, mramorovou koupelnu s dešťovou sprchou a balenou vodu zdarma. V tomto typu pokoje je buď 1 postel King nebo 2 manželské postele. Upozorňujeme, že u rezervací se snídaní jsou snídaně jenom pro 2 dospělé. Snídaně pro další hosty je za příplatek. Třetí osoba může být v pokoji ubytována zdarma na stávajících postelích, bez přidání přistýlky.

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Placené programy, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Ručníky, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana nebo sprcha, Výhled, Věšák na oblečení, Zvuková izolace, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 35.5 m²
Postele: 2x Double bed(s) bed   nebo  1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: HKD 1125.00 ... HKD 2900.00; select dates below to get current rates.

(Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
 
Pokoj s výhledem na oceán má TV s 37palcovou plochou obrazovkou, trezor a balenou vodu zdarma. Mramorová koupelna je vybavená dešťovou sprchou. Najdete zde buď 1 manželskou postel velikosti King, nebo 2 manželské postele.

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Placené programy, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Ručníky, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana nebo sprcha, Výhled na moře, Věšák na oblečení, Zvuková izolace, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 35.5 m²
Postele: 2x Double bed(s) bed   nebo  1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: HKD 1275.00 ... HKD 2950.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj typu Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přístupem do Club Lounge (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přístupem do Club Lounge Dvoulůžkový pokoj typu Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přístupem do Club Lounge Dvoulůžkový pokoj typu Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přístupem do Club Lounge Dvoulůžkový pokoj typu Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přístupem do Club Lounge Dvoulůžkový pokoj typu Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a přístupem do Club Lounge  
Pokoj má dvojitá okna, TV s 37palcovou plochou obrazovkou, trezor a balenou vodu zdarma. Mramorová koupelna je vybavená dešťovou sprchou. Hosté mají volný vstup do salonku a tyto výhody: - Wi-Fi zdarma v Executive Lounge, - bezplatná jídla a nápoje: kontinentální snídaně, občerstvení, večerní koktejly a po celý den kávu, čaj a nealkoholické nápoje, - kancelářské služby a možnost využívat zasedací místnost Executive (k dispozici podle pořadí žádosti).

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Placené programy, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Ručníky, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana nebo sprcha, Vstup do Executive Lounge, Výhled, Věšák na oblečení, Zvuková izolace, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 35.5 m²
Postele: 2x Double bed(s) bed   nebo  1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: HKD 1750.00 ... HKD 3300.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na oceán a přístupem do salonku Club Lounge (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na oceán a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na oceán a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na oceán a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na oceán a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na oceán a přístupem do salonku Club Lounge  
Pokoj s výhledem na oceán má dvojitá okna, TV s 37palcovou plochou obrazovkou, trezor a balenou vodu zdarma. Mramorová koupelna je vybavená dešťovou sprchou. Hosté mají volný vstup do salonku a tyto výhody: - Wi-Fi zdarma v Executive Lounge, - bezplatná jídla a nápoje: kontinentální snídaně, občerstvení, večerní koktejly a po celý den kávu, čaj a nealkoholické nápoje, - kancelářské služby a možnost využívat zasedací místnost Executive (k dispozici podle pořadí žádosti).

Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Placené programy, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Ručníky, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana nebo sprcha, Vstup do Executive Lounge, Výhled na moře, Věšák na oblečení, Zvuková izolace, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 35.5 m²
Postele: 2x Double bed(s) bed   nebo  1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: HKD 1950.00 ... HKD 3500.00; select dates below to get current rates.

Apartmá Deluxe s 1 ložnicí a přístupem do salonku Club Lounge (Apartmá)
Apartmá Deluxe s 1 ložnicí a přístupem do salonku Club Lounge Apartmá Deluxe s 1 ložnicí a přístupem do salonku Club Lounge Apartmá Deluxe s 1 ložnicí a přístupem do salonku Club Lounge Apartmá Deluxe s 1 ložnicí a přístupem do salonku Club Lounge Apartmá Deluxe s 1 ložnicí a přístupem do salonku Club Lounge  
Prostorné apartmá má samostatný obývací pokoj, TV s 37palcovou plochou obrazovkou, dokovací stanici pro iPod, síťový rozbočovač, trezor a balenou vodu zdarma. Mramorová koupelna je vybavená vanou a samostatnou dešťovou sprchou. Hosté mají volný vstup do salonku a tyto výhody: - Wi-Fi zdarma v Executive Lounge, - bezplatná jídla a nápoje: kontinentální snídaně, občerstvení, večerní koktejly a po celý den kávu, čaj a nealkoholické nápoje, - kancelářské služby a možnost využívat zasedací místnost Executive (k dispozici podle pořadí žádosti).

Room facilities: DVD přehrávač, Další toaleta, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Placené programy, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Ručníky, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Vstup do Executive Lounge, Výhled, Věšák na oblečení, Zvuková izolace, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 71 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: HKD 2250.00 ... HKD 3600.00; select dates below to get current rates.

(Apartmá)
 
Toto prostorné apartmá s výhledem na oceán má obývací pokoj, 37palcovou plochou TV, dokovací stanicí pro iPod, rozbočovač s konektory, trezor a je zde zdarma připravena balená voda. V mramorové koupelně je vana a sprchový kout s dešťovou sprchou. Výhody členství Lounge: - Wi-Fi zdarma v Executive Lounge, - jídla a nápoje zdarma: kontinentální snídaně, občerstvení, večerní koktejly a po celý den káva, čaj a nealkoholické nápoje, - kancelářské služby a využití zasedací místnosti (k dispozici podle obsazenosti).

Room facilities: DVD přehrávač, Další toaleta, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Placené programy, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Ručníky, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Vstup do Executive Lounge, Výhled na moře, Věšák na oblečení, Zvuková izolace, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 71 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: ???; select dates below to get current rates.

(Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
 
Room facilities: Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Placené programy, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Ručníky, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Výhled, Věšák na oblečení, Zvuková izolace, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 35.5 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed   nebo  2x Large bed(s) (King size) bed

Cena: HKD 1190.00 ... HKD 2850.00; select dates below to get current rates.

Hotely poblíž:

B
Regal Airport Hotel @ 1,0 km
5* Hotel
C
Novotel Citygate Hong Kong @ 3,1 km
4* Hotel

Zákazníci prohlížející si tento hotel se často zajímají také o:
Loading