Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:
The Langham Hong Kong
*****
Vytisknout tuto stránkuVytisknout tuto stránku   PrintE-mail
Send this page to:

8 Peking Road, Hong Kong(Hongkong), Tsim Sha Tsui, Hongkong
Language/Jazyk:
The Langham Hong Kong impression Rychlý popis
The Langham Hong Kong se nachází v centru čtvrti Kowloon, 5 minut pěšky od stanice MTR Tsim Sha Tsui. Nabízí restauraci T'ang Court oceněnou 3 hvězdičkami Michelin a střešní bazén.
Všechny stylové pokoje v The Langham Hong Kong mají 37palcovou TV s plochou obrazovkou a gurmánský minibar. Některé pokoje zahrnují dokovací stanici pro iHome.
Hosté mohou využít dobře vybavené business centrum, dopřát si luxusní masáže nebo si zacvičit v nepřetržitě otevřené posilovně. The Langham Hong Kong zahrnuje také službu půjčení aut, praní prádla a hlídání dětí.
Oceněná restaurace T'ang Court podává kantonské speciality. Palm Court servíruje čaj a lehké občerstvení.
Mezinárodní letiště v Hong Kongu je vzdáleno 40 minut jízdy autem. Slavné zajímavosti, jako je ulice Temple Street a Promenáda hvězd, leží 1 km odsud.

Důležité informace
Upozorňujeme, že vchod do hotelu se nachází v ulici Kowloon Park Drive.
==== Z bezpečnostních důvodů je při check-inu třeba předložit kreditní kartu použitou k zaručení rezervace. Upozorňujeme, že platby kartou někoho jiného nejsou možné.
=== Upozornění: hotel může držitele karty kontaktovat a uvedené údaje si ověřit.
==== V případě předčasného odjezdu se účtuje poplatek ve výši ceny 1 noci. Abyste se vyhnuli tomuto poplatku, informujte prosím recepci o novém datu odjezdu nejméně 24 hodin předem.
=== Upozorňujeme, že pro Club Lounge platí následující pravidla: - Od 16. ledna 2015 je dětem mladším 12 let v doprovodu rodiče nebo zákonného zástupce povolen vstup do lounge do 20:00. - pravidla oblékání vyžadují neformálně elegantní oděv (nelze sem chodit v tílku, šortkách, sportovním úboru, žabkách nebo pantoflích).
==== Upozorňujeme, že Bostonian bude uzavřen z důvodu rekonstrukce od 11. června do začátku srpna 2016. The Langham Hong Kong se omlouvá za případné nepříjemnosti, které to může způsobit. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

Hotel Facilities:

Obecné
 • Příjezd: 15:00
 • Odjezd: 12:00
 • Class: 5 hvězdič
 • Type: Hotel
 • Rooms: 498
 • Hotel Chain: Langham Hotels International
 • Žádné rezervační poplatky
 • Credit Cards: American Express, Visa, Euro/Mastercard, UnionPay credit card, Diners Club, JCB
 • Soukromé parkoviště
 • Spa/Relax
 • Romance/Líbánky
 • International
 • Luxury
 • Gourmet
 • Nakupování
Služby

Fotografie

The Langham Hong Kong photo 1
The Langham Hong Kong photo 2
The Langham Hong Kong photo 3
The Langham Hong Kong photo 4
The Langham Hong Kong photo 5
The Langham Hong Kong photo 6
The Langham Hong Kong photo 7
The Langham Hong Kong photo 8
The Langham Hong Kong photo 9
The Langham Hong Kong photo 10
The Langham Hong Kong photo 11
The Langham Hong Kong photo 12
The Langham Hong Kong photo 13
The Langham Hong Kong photo 14
The Langham Hong Kong photo 15
The Langham Hong Kong photo 16
The Langham Hong Kong photo 17
The Langham Hong Kong photo 18
The Langham Hong Kong photo 19
The Langham Hong Kong photo 20
The Langham Hong Kong photo 21
The Langham Hong Kong photo 22
The Langham Hong Kong photo 23
The Langham Hong Kong photo 24
The Langham Hong Kong photo 25
The Langham Hong Kong photo 26
The Langham Hong Kong photo 27

Rooms

Pokoj typu Deluxe s postelí velikosti King a výhledem na město (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj typu Deluxe s postelí velikosti King a výhledem na město  
Tento pokoj se nachází na 4. až 10. poschodí a má působivou moderní koupelnu s inovativně navrženými okny s výhledem do ložnice, sprchou a hlubokou vanou.

Room facilities: DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Možnost propojení pokojů, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Skříň/Šatna, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Výhled na město, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 32 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: HKD 1710.00 ... HKD 3550.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Langham Club s oddělenými postelemi a přístupem do klubu (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Langham Club s oddělenými postelemi a přístupem do klubu Dvoulůžkový pokoj Langham Club s oddělenými postelemi a přístupem do klubu Dvoulůžkový pokoj Langham Club s oddělenými postelemi a přístupem do klubu Dvoulůžkový pokoj Langham Club s oddělenými postelemi a přístupem do klubu  
Tento pokoj se nachází na 11. a 12. poschodí a má dekorativní krb, elegantní design a psací stůl s posezením. K dispozici je také koupelna s hlubokou vanou a nad ní umístěným velkým oknem. Klubové výhody zahrnují: - místní hovory a volání na bezplatná čísla zdarma, - služby komorníka při nákupech, - vysokorychlostní připojení k internetu, - bezplatné vyžehlení 3 kusů oděvů na osobu při příjezdu (nevztahuje se na expresní službu).

Room facilities: DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kávovar, Minibar, Možnost propojení pokojů, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Vstup do Executive Lounge, Výhled na město, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 36 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed

Cena: HKD 2593.00 ... HKD 4650.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi a výhledem na město (Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi a výhledem na město  
Tento pokoj se nachází na 4. až 10. poschodí a má působivou moderní koupelnu s inovativně navrženými okny s výhledem na ložnici, sprchou a hlubokou vanou. Upozorňujeme, že do tohoto pokoje nelze umístit přistýlku.

Room facilities: DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Možnost propojení pokojů, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Výhled na město, Žehlicí potřeby, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 32 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed

Cena: HKD 1710.00 ... HKD 3550.00; select dates below to get current rates.

Rodinný pokoj (Čtyřlůžkový pokoj)
Rodinný pokoj Rodinný pokoj Rodinný pokoj Rodinný pokoj Rodinný pokoj  
Rodinný pokoj tvořený 2 vzájemně propojenými pokoji s vlastní koupelnou a TV s plochou obrazovkou. V ceně ubytování je zahrnutá každodenní snídaně pro 4 osoby.

Room facilities: DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Minibar, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Ručníky, Rychlovarná konvice, Rádio, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Výhled na město, Žehlicí potřeby, Župan
Max persons: 4
Velikost místnosti: 64 m²
Postele: 4x Single bed(s) bed   nebo  2x Single bed(s) bed + 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: ???; select dates below to get current rates.

Pokoj Grand s manželskou postelí King a výhledem na město (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj Grand s manželskou postelí King a výhledem na město Pokoj Grand s manželskou postelí King a výhledem na město Pokoj Grand s manželskou postelí King a výhledem na město Pokoj Grand s manželskou postelí King a výhledem na město  
Tento pokoj se nachází v 3., 13. a 16. poschodí a má dekorativní krb, elegantní design a psací stůl s posezením. K dispozici je také koupelna s hlubokou vanou a nad ní umístěným velkým oknem.

Room facilities: Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Možnost propojení pokojů, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Skříň/Šatna, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Výhled na město, Žehlicí potřeby, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 34 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: HKD 2025.00 ... HKD 3900.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Grand s oddělenými postelemi a výhledem na město (Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Grand s oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj Grand s oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj Grand s oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj Grand s oddělenými postelemi a výhledem na město  
Tento pokoj se nachází v 3., 13. a 16. poschodí a má dekorativní krb, elegantní design a psací stůl s posezením. K dispozici je také koupelna s hlubokou vanou a nad ní umístěným velkým oknem.

Room facilities: Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Možnost propojení pokojů, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Skříň/Šatna, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Výhled na město, Žehlicí potřeby, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 34 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed

Cena: HKD 2025.00 ... HKD 3900.00; select dates below to get current rates.

Apartmá Langham s přístupem do klubu (Apartmá)
Apartmá Langham s přístupem do klubu Apartmá Langham s přístupem do klubu Apartmá Langham s přístupem do klubu Apartmá Langham s přístupem do klubu Apartmá Langham s přístupem do klubu Apartmá Langham s přístupem do klubu  
Dobře vybavené apartmá s luxusními detaily, vytříbenými jemnými tkaninami, hedvábnými tapetami, samostatným loungem, ložnicí, velkou koupelnou a výhodami klubu. Cena pokoje zahrnuje: - zdarma minibar nealkoholické nápoje z minibaru, - služby komorníka pro nákupy, - volání na místní čísla a bezplatné linky, - praní 2 kusů oděvů na osobu a pobyt (nevztahuje se na expres službu).

Room facilities: Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vstup do Executive Lounge, Výhled na město, Žehlicí potřeby, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 55 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: HKD 2835.00 ... HKD 5650.00; select dates below to get current rates.

Pokoj Deluxe Courtyard s manželskou postelí King (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj Deluxe Courtyard s manželskou postelí King Pokoj Deluxe Courtyard s manželskou postelí King Pokoj Deluxe Courtyard s manželskou postelí King Pokoj Deluxe Courtyard s manželskou postelí King  
Tento dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí se nachází ve 4. a 10. patře a má posezení, DVD přehrávač a dokovací stanici pro iPod.

Room facilities: DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Možnost propojení pokojů, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Skříň/Šatna, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Výhled do zahrady, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 32 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: HKD 1620.00 ... HKD 3300.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe Courtyard s oddělenými postelemi (Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Deluxe Courtyard s oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj Deluxe Courtyard s oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj Deluxe Courtyard s oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj Deluxe Courtyard s oddělenými postelemi  
Tento dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi se nachází v 4. a 10. patře a má klimatizaci, dokovací stanici pro iPod a posezení.

Room facilities: Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Skříň/Šatna, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Výhled do zahrady, Žehlicí potřeby, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 32 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed

Cena: HKD 1620.00 ... HKD 3450.00; select dates below to get current rates.

Pokoj Grand Courtyard s manželskou postelí King (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj Grand Courtyard s manželskou postelí King Pokoj Grand Courtyard s manželskou postelí King Pokoj Grand Courtyard s manželskou postelí King Pokoj Grand Courtyard s manželskou postelí King  
Tento pokoj se nachází v 3., 11. a 15. patře a má působivou moderní koupelnu s inovativně navrženými okny s výhledem do ložnice, sprchu a hlubokou vanou.

Room facilities: Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Skříň/Šatna, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Žehlicí potřeby, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 32 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: HKD 1935.00 ... HKD 3800.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Grand Courtyard s oddělenými postelemi (Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Grand Courtyard s oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj Grand Courtyard s oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj Grand Courtyard s oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj Grand Courtyard s oddělenými postelemi  
Tento dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi se nachází v 3., 11. a 15. patře a zahrnuje župany, posezení a dokovací stanici pro iPod.

Room facilities: Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Skříň/Šatna, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Žehlicí potřeby, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 32 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed

Cena: HKD 1935.00 ... HKD 3800.00; select dates below to get current rates.

Pokoj Langham Club s manželskou postelí King a vstupem do klubu (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Pokoj Langham Club s manželskou postelí King a vstupem do klubu Pokoj Langham Club s manželskou postelí King a vstupem do klubu Pokoj Langham Club s manželskou postelí King a vstupem do klubu Pokoj Langham Club s manželskou postelí King a vstupem do klubu  
Tento dvoulůžkový pokoj je vybaven minibarem, DVD přehrávačem a klimatizací.

Room facilities: DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kávovar, Minibar, Možnost propojení pokojů, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Vstup do Executive Lounge, Výhled na město, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 36 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: HKD 2593.00 ... HKD 4650.00; select dates below to get current rates.

Hotely poblíž:

B
Hullett House @ 0,1 km
5* Hotel
C
Hotel Pravo Hong Kong @ 0,1 km
4* Hotel
D
Citadines Ashley Hongkong @ 0,1 km
3* Apartmán
E
Super Inn @ 0,1 km
1* Penzion
F
Marco Polo Hongkong Hotel @ 0,1 km
5* Hotel
G
Hop Inn on Hankow @ 0,1 km
1* Penzion
H
Gateway Hotel, Marco Polo @ 0,2 km
4* Hotel
I
Traveller's Pack Hostel @ 0,2 km
1* Penzion
J
InnSight @ 0,2 km
1* Penzion
K
The Salisbury - YMCA of Hong Kong @ 0,2 km
4* Hotel

Zákazníci prohlížející si tento hotel se často zajímají také o:
Loading