Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:
JW Marriott Hotel Hong Kong
*****
Vytisknout tuto stránkuVytisknout tuto stránku   PrintE-mail
Send this page to:

Pacific Place, 88 Queensway, Hong Kong(Hongkong), Central District, Hongkong
Language/Jazyk:
JW Marriott Hotel Hong Kong impression Rychlý popis
JW Marriott Hotel Hong Kong se nachází na vrcholu prestižního komplexu Pacific Place a má přímý přístup ke stanici MTR Admiralty a k nákupnímu centru Pacific Place. Nabízí venkovní bazén, bezplatné kabelové připojení i Wi-Fi na pokojích a bezplatné Wi-Fi připojení ve vstupní hale.
JW Marriott Hong Kong leží jen 1 stanici metrem (4 minuty jízdy) od stanice Ocean Park a 1 km od Kongresového a výstavního centra.
Všechny pokoje mají velká okna s krásným výhledem na Hong Kong, přístav Victoria nebo nedaleké hory, audio systém Bose, 42palcovou TV s plochou obrazovkou a elegantní mramorovou koupelnu s vanou, odděleným sprchovým koutem, župany a toaletními potřebami.
Hosté mohou relaxovat u venkovního bazénu, který je v zimě vytápěný. Dobře vybavené fitenss centrum zahrnuje také saunu, finskou saunu a masáže.
Oceněná restaurace Man Ho připravuje autentická kantonská jídla, zatímco Fish Bar podává čerstvé ryby a mořské plody. V podniku Dolce 88 si můžete dát skvělou kávu, ve Flint Grill & Baru se servírují kvalitní grilovaná a klasická jídla a v JW Cafe se podávají kreativní jídla formou bufetu.

Důležité informace
Please note that children under the age of 12 are not allowed to enter the Executive Lounge after 18:00.
Guestrooms will undergo a soft refurbishment from 25 March to 30 September 2018.

Hotel Facilities:

Obecné
 • Příjezd: 14:00
 • Odjezd: 12:00
 • Class: 5 hvězdič
 • Typ: Hotel
 • Rooms: 602
 • Hotel Chain: JW Marriott Hotels & Resorts
 • Žádné rezervační poplatky
 • Credit Cards: American Express, Visa, Euro/Mastercard, UnionPay credit card, Diners Club, JCB
 • Business
 • Gourmet
 • Luxury
Služby
Služby na recepci
 • Recepce 24 hodin denně
 • Denní tisk
 • Trezor
 • Směnárna
 • Turistické informace
 • Rezervace vstupenek
 • Úschova zavazadel
 • Služba concierge

Fotografie

JW Marriott Hotel Hong Kong photo 1
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 2
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 3
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 4
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 5
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 6
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 7
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 8
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 9
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 10
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 11
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 12
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 13
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 14
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 15
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 16
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 17
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 18
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 19
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 20
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 21
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 22
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 23
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 24
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 25
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 26
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 27
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 28
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 29
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 30
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 31
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 32

Rooms

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo s oddělenými postelemi a s výhledem na město (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo s oddělenými postelemi a s výhledem na město Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo s oddělenými postelemi a s výhledem na město Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo s oddělenými postelemi a s výhledem na město Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo s oddělenými postelemi a s výhledem na město  
Tento pokoj s výhledem na panorama Hong Kongu je vybaven 42palcovou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Součástí je také velký psací stůl s multimediálním rozbočovačem, trezor a mramorová koupelna se sprchovým koutem a vanou. K dispozici je denní tisk.

Room facilities: DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Výhled, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 32.37 m²
Postele: 2x Double bed(s) bed   nebo  1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: HKD 1980.00 ... HKD 7400.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj typu Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav  
Tento pokoj s výhledem na přístav Victoria je vybaven 42palcovou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Součástí je také velký psací stůl s multimediálním rozbočovačem, trezor a mramorová koupelna se sprchovým koutem a vanou. K dispozici je denní tisk.

Room facilities: DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Výhled, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 32.37 m²
Postele: 2x Double bed(s) bed   nebo  1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: ???; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na hory (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na hory Dvoulůžkový pokoj Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na hory Dvoulůžkový pokoj Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na hory Dvoulůžkový pokoj Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na hory  
Tento pokoj s výhledem na hory je vybaven 42palcovou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Součástí je také velký psací stůl s multimediálním rozbočovačem, trezor a mramorová koupelna se sprchovým koutem a vanou. K dispozici je denní tisk.

Room facilities: DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Výhled na hory, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 32.37 m²
Postele: 2x Double bed(s) bed   nebo  1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: ???; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi, výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi, výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi, výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi, výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi, výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi, výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge  
Tento pokoj s výhledem na hory je vybaven 42palcovou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Součástí je také velký psací stůl s multimediálním rozbočovačem, trezor a mramorová koupelna se sprchovým koutem a vanou. K dispozici je denní tisk. Výhody salonku Executive Lounge zahrnují: - bezplatnou snídani, odpolední čaj a večerní koktejly, - kancelářské služby a možnost využívat zasedací místnost Executive (k dispozici dle momentální dostupnosti).

Room facilities: DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Vstup do Executive Lounge, Výhled na hory, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 32.37 m²
Postele: 2x Double bed(s) bed   nebo  1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: ???; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na přístav a přístupem do salonku Club Lounge (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na přístav a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na přístav a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na přístav a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na přístav a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na přístav a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na přístav a přístupem do salonku Club Lounge  
Tento pokoj s výhledem na přístav Victoria je vybaven 42palcovou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Součástí je také velký psací stůl s multimediálním rozbočovačem, trezor a mramorová koupelna se sprchovým koutem a vanou. K dispozici je denní tisk. Výhody salonku Executive Lounge zahrnují: - bezplatnou snídani, odpolední čaj a večerní koktejly, - kancelářské služby a možnost využívat zasedací místnost Executive (k dispozici dle momentální dostupnosti).

Room facilities: DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Vstup do Executive Lounge, Výhled, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 32.37 m²
Postele: 2x Double bed(s) bed   nebo  1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: ???; select dates below to get current rates.

Apartmá JW s výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge (Apartmá)
Apartmá JW s výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge Apartmá JW s výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge Apartmá JW s výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge Apartmá JW s výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge Apartmá JW s výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge  
Toto apartmá s výhledem na hory je vybaveno 42palcovou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Součástí je také velký psací stůl s multimediálním rozbočovačem, trezor a mramorová koupelna se sprchovým koutem a vanou. K dispozici je denní tisk. Výhody salonku Executive Lounge zahrnují: - bezplatnou snídani, odpolední čaj a večerní koktejly, - kancelářské služby a možnost využívat zasedací místnost Executive (k dispozici dle momentální dostupnosti).

Room facilities: DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Mikrovlnná trouba, Minibar, Placené programy, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Vstup do Executive Lounge, Výhled na hory, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 64.75 m²

Cena: ???; select dates below to get current rates.

(Apartmá)
 
Room facilities: DVD přehrávač, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Mikrovlnná trouba, Minibar, Placené programy, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Vstup do Executive Lounge, Výhled, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 64.75 m²

Cena: ???; select dates below to get current rates.

Sousedící pokoj Deluxe s manželskou postelí King nebo 2 oddělenými postelemi a výhledem na město (Čtyřlůžkový pokoj)
Sousedící pokoj Deluxe s manželskou postelí King nebo 2 oddělenými postelemi a výhledem na město Sousedící pokoj Deluxe s manželskou postelí King nebo 2 oddělenými postelemi a výhledem na město Sousedící pokoj Deluxe s manželskou postelí King nebo 2 oddělenými postelemi a výhledem na město Sousedící pokoj Deluxe s manželskou postelí King nebo 2 oddělenými postelemi a výhledem na město  
Tento pokoj je tvořený 2 sousedícími pokoji Deluxe, které však nejsou vzájemně propojené dveřmi.

Room facilities: DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Žehlička, Župan
Max persons: 4
Velikost místnosti: 64.74 m²
Postele: 4x Double bed(s) bed   nebo  2x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: ???; select dates below to get current rates.

Hotely poblíž:

B
The Upper House @ 0,0 km
5* Hotel
C
Conrad Hong Kong @ 0,1 km
5* Hotel
D
Island Shangri-La Hong Kong @ 0,2 km
5* Hotel
E
OZO Wesley Hong Kong @ 0,3 km
4* Hotel
F
Empire Hotel Hong Kong - Wan Chai @ 0,4 km
4* Hotel
G
Y Serviced Apartment @ 0,5 km
Penzion
I
Burlington Hotel @ 0,5 km
4* Hotel
J
Home Plus Inn @ 0,5 km
1* Penzion
K
Wharney Guang Dong Hong Kong @ 0,6 km
4* Hotel

Zákazníci prohlížející si tento hotel se často zajímají také o:
Loading