Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:
JW Marriott Hotel Hong Kong
*****
Vytisknout tuto stránkuVytisknout tuto stránku   PrintE-mail
Send this page to:

Pacific Place, 88 Queensway, Hong Kong(Hongkong), Central District, Hongkong
Language/Jazyk:
JW Marriott Hotel Hong Kong impression Rychlý popis
Sitting atop the prestigious Pacific Place Complex, the JW Marriott Hotel Hong Kong has direct access to the Admiralty MTR Subway Station and Pacific Place Shopping Mall. In addition to an outdoor pool, it offers free wired and wireless internet in rooms and free Wi-Fi in the lobby.
The JW Marriott Hong Kong is just one metro stop from Ocean Park Station, which takes only 4 minutes' metro ride. It is within 1 km of Hong Kong Convention and Exhibition Centre.
The rooms have large windows, presenting beautiful views of Hong Kong City, Victoria Harbour or the nearby mountains. Each comes with a Bose audio system and a 42-inch flat-screen TV. The elegant marble bathroom has a bathtub and separate shower stall, complemented by bathrobes and toiletries.
Guests can relax at the outdoor swimming pool, heated in winter. The well-equipped Health Club also features a sauna, a steam room and massage services.
The award-winning Man Ho Restaurant serves authentic Cantonese cuisine while the Fish Bar offers fresh catch and seafood. Other dining options include signature coffees at Dolce 88, quality grills and classic dishes at Flint Grill & Bar, creative buffets at JW Cafe.

Důležité informace
Please note that for breakfast inclusive rates only applies to the staying adults. Extra charges will apply if children are dining as well.
Please note that children under the age of 12 are not allowed to enter the Executive Lounge after 18:00.

Hotel Facilities:

Obecné
 • Příjezd: 14:00
 • Odjezd: 12:00
 • Class: 5 hvězdič
 • Typ: Hotel
 • Rooms: 602
 • Hotel Chain: JW Marriott Hotels & Resorts
 • Žádné rezervační poplatky
 • Credit Cards: American Express, Visa, Euro/Mastercard, UnionPay credit card, Diners Club, JCB
 • Parkoviště
 • Vlastní parkoviště
 • Soukromé parkoviště
 • Gourmet
 • Luxury
 • Business
Služby
Služby na recepci
 • Recepce 24 hodin denně
 • Denní tisk
 • Trezor
 • Parkování s obsluhou
 • Směnárna
 • Turistické informace
 • Rezervace vstupenek
 • Úschova zavazadel
 • Služba concierge

Fotografie

JW Marriott Hotel Hong Kong photo 1
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 2
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 3
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 4
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 5
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 6
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 7
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 8
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 9
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 10
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 11
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 12
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 13
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 14
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 15
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 16
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 17
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 18
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 19
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 20
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 21
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 22
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 23
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 24
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 25
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 26
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 27
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 28
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 29
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 30
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 31
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 32
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 33

Rooms

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo s oddělenými postelemi a s výhledem na město (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo s oddělenými postelemi a s výhledem na město Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo s oddělenými postelemi a s výhledem na město Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo s oddělenými postelemi a s výhledem na město Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo s oddělenými postelemi a s výhledem na město  
Tento pokoj s výhledem na panorama Hong Kongu je vybaven 42palcovou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Součástí je také velký psací stůl s multimediálním rozbočovačem, trezor a mramorová koupelna se sprchovým koutem a vanou. K dispozici je denní tisk.

Room facilities: DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Výhled, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 32.37 m²
Postele: 2x Double bed(s) bed   nebo  1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: HKD 2040.00 ... HKD 4100.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj typu Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav  
Tento pokoj s výhledem na přístav Victoria je vybaven 42palcovou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Součástí je také velký psací stůl s multimediálním rozbočovačem, trezor a mramorová koupelna se sprchovým koutem a vanou. K dispozici je denní tisk.

Room facilities: DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Výhled, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 32.37 m²
Postele: 2x Double bed(s) bed   nebo  1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: HKD 2380.00 ... HKD 5300.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na hory (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na hory Dvoulůžkový pokoj Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na hory Dvoulůžkový pokoj Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na hory Dvoulůžkový pokoj Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na hory  
Tento pokoj s výhledem na hory je vybaven 42palcovou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Součástí je také velký psací stůl s multimediálním rozbočovačem, trezor a mramorová koupelna se sprchovým koutem a vanou. K dispozici je denní tisk.

Room facilities: DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Výhled na hory, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 32.37 m²
Postele: 2x Double bed(s) bed   nebo  1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: HKD 2600.00 ... HKD 5000.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi, výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi, výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi, výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi, výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi, výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge  
Tento pokoj s výhledem na hory je vybaven 42palcovou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Součástí je také velký psací stůl s multimediálním rozbočovačem, trezor a mramorová koupelna se sprchovým koutem a vanou. K dispozici je denní tisk. Výhody salonku Executive Lounge zahrnují: - bezplatnou snídani, odpolední čaj a večerní koktejly, - kancelářské služby a možnost využívat zasedací místnost Executive (k dispozici dle momentální dostupnosti).

Room facilities: CD přehrávač, DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Vstup do Executive Lounge, Výhled na hory, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 32.37 m²
Postele: 2x Double bed(s) bed   nebo  1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: HKD 2720.00 ... HKD 5700.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na přístav a přístupem do salonku Club Lounge (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na přístav a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na přístav a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na přístav a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na přístav a přístupem do salonku Club Lounge  
Tento pokoj s výhledem na přístav Victoria je vybaven 42palcovou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Součástí je také velký psací stůl s multimediálním rozbočovačem, trezor a mramorová koupelna se sprchovým koutem a vanou. K dispozici je denní tisk. Výhody salonku Executive Lounge zahrnují: - bezplatnou snídani, odpolední čaj a večerní koktejly, - kancelářské služby a možnost využívat zasedací místnost Executive (k dispozici dle momentální dostupnosti).

Room facilities: CD přehrávač, DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Vstup do Executive Lounge, Výhled, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 32.37 m²
Postele: 2x Double bed(s) bed   nebo  1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: HKD 3500.00 ... HKD 5900.00; select dates below to get current rates.

Apartmá JW s výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge (Apartmá)
Apartmá JW s výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge Apartmá JW s výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge Apartmá JW s výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge Apartmá JW s výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge  
Toto apartmá s výhledem na hory je vybaveno 42palcovou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Součástí je také velký psací stůl s multimediálním rozbočovačem, trezor a mramorová koupelna se sprchovým koutem a vanou. K dispozici je denní tisk. Výhody salonku Executive Lounge zahrnují: - bezplatnou snídani, odpolední čaj a večerní koktejly, - kancelářské služby a možnost využívat zasedací místnost Executive (k dispozici dle momentální dostupnosti).

Room facilities: CD přehrávač, DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Mikrovlnná trouba, Minibar, Placené programy, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Vstup do Executive Lounge, Výhled na hory, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 64.75 m²

Cena: HKD 4675.00 ... HKD 7800.00; select dates below to get current rates.

(Apartmá)
 
Room facilities: CD přehrávač, DVD přehrávač, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Mikrovlnná trouba, Minibar, Placené programy, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Vstup do Executive Lounge, Výhled, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 64.75 m²

Cena: ???; select dates below to get current rates.

Sousedící pokoj Deluxe s manželskou postelí King nebo 2 oddělenými postelemi a výhledem na město (Čtyřlůžkový pokoj)
Sousedící pokoj Deluxe s manželskou postelí King nebo 2 oddělenými postelemi a výhledem na město Sousedící pokoj Deluxe s manželskou postelí King nebo 2 oddělenými postelemi a výhledem na město Sousedící pokoj Deluxe s manželskou postelí King nebo 2 oddělenými postelemi a výhledem na město Sousedící pokoj Deluxe s manželskou postelí King nebo 2 oddělenými postelemi a výhledem na město  
Tento pokoj je tvořený 2 sousedícími pokoji Deluxe, které však nejsou vzájemně propojené dveřmi.

Room facilities: DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Žehlička, Župan
Max persons: 4
Velikost místnosti: 64.74 m²
Postele: 4x Double bed(s) bed   nebo  2x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: ???; select dates below to get current rates.

Hotely poblíž:

B
The Upper House @ 0,0 km
5* Hotel
C
Conrad Hong Kong @ 0,1 km
5* Hotel
D
Island Shangri-La Hong Kong @ 0,2 km
5* Hotel
E
OZO Wesley Hong Kong @ 0,3 km
4* Hotel
F
Empire Hotel Hong Kong - Wan Chai @ 0,4 km
4* Hotel
G
Y Serviced Apartment @ 0,5 km
Apartmán
I
Burlington Hotel @ 0,5 km
4* Hotel
J
Home Plus Inn @ 0,5 km
1* Penzion
K
Wharney Guang Dong Hong Kong @ 0,6 km
4* Hotel

Zákazníci prohlížející si tento hotel se často zajímají také o:
Loading