Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:
JW Marriott Hotel Hong Kong
*****
Vytisknout tuto stránkuVytisknout tuto stránku   PrintE-mail
Send this page to:

Pacific Place, 88 Queensway, Hong Kong(Hongkong), Central District, Hongkong
Language/Jazyk:
JW Marriott Hotel Hong Kong impression Rychlý popis
JW Marriott Hotel Hong Kong se nachází na vrcholu prestižního komplexu Pacific Place Complex a má přímý přístup ke stanici MTR Admiralty a nákupnímu centru Pacific Place. Nabízí venkovní bazén, bezplatné kabelové připojení a Wi-Fi na pokojích a bezplatné Wi-Fi ve vstupní hale.
Všechny pokoje mají velká okna s krásným výhledem na město Hong Kong, přístav Victoria nebo nedaleké hory. Každý zahrnuje audio systém Bose a TV se 42palcovou plochou obrazovkou. V elegantní mramorové koupelně je vana a oddělený sprchový kout, župany a toaletní potřeby.
Hosté mohou relaxovat u venkovního bazénu, který je v zimě vytápěný. Dobře vybavené fitness centrum má také saunu a finskou saunu a nabízí masáže.
Oceněná restaurace Man Ho připravuje autentická kantonská jídla, zatímco Fish Bar podává čerstvé ryby a mořské plody. Dále si můžete dát vynikající kávu v podniku Dolce 88, kvalitní grilovaná a klasická jídla ve Flint Grill & Bar a kreativní jídla formou bufetu v JW Cafe. Nápoje si lze vychutnat v podnicích The Lounge, Q88 Wine Bar a Riedel Room @ Q88.
JW Marriott Hong Kong je vzdálen 1,6 km od hongkongského kongresového centra a výstaviště.

Důležité informace
Upozorňujeme, že snídaně zahrnuté v ceně ubytování se vztahují pouze na dospělé osoby. Za snídaně pro děti je účtován příplatek.
Upozorňujeme, že od 6. května do začátku září 2016 bude v hotelu probíhat renovace. I v tomto období jsou však k dispozici snídaně. Renovované pokoje budou připraveny každé 3 týdny.

Hotel Facilities:

Obecné
 • Příjezd: 14:00
 • Odjezd: 12:00
 • Class: 5 hvězdič
 • Type: Hotel
 • Rooms: 602
 • Hotel Chain: JW Marriott Hotels & Resorts
 • Žádné rezervační poplatky
 • Credit Cards: American Express, Visa, Euro/Mastercard, UnionPay credit card, Diners Club, JCB
 • Soukromé parkoviště
 • Gourmet
 • Luxury
 • Business
 • International
Služby

Fotografie

JW Marriott Hotel Hong Kong photo 1
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 2
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 3
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 4
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 5
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 6
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 7
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 8
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 9
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 10
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 11
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 12
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 13
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 14
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 15
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 16
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 17
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 18
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 19
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 20
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 21
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 22
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 23
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 24
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 25
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 26
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 27
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 28
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 29
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 30
JW Marriott Hotel Hong Kong photo 31

Rooms

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo s oddělenými postelemi a s výhledem na město (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo s oddělenými postelemi a s výhledem na město Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo s oddělenými postelemi a s výhledem na město Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo s oddělenými postelemi a s výhledem na město  
Tento pokoj s výhledem na panorama Hong Kongu je vybaven 42palcovou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Součástí je také velký psací stůl s multimediálním rozbočovačem, trezor a mramorová koupelna se sprchovým koutem a vanou. K dispozici je denní tisk.

Room facilities: DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Výhled, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 32.37 m²
Postele: 2x Double bed(s) bed   nebo  1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: HKD 1870.00 ... HKD 3200.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj typu Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav  
Tento pokoj s výhledem na přístav Victoria je vybaven 42palcovou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Součástí je také velký psací stůl s multimediálním rozbočovačem, trezor a mramorová koupelna se sprchovým koutem a vanou. K dispozici je denní tisk.

Room facilities: DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Výhled, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 32.37 m²
Postele: 2x Double bed(s) bed   nebo  1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: HKD 2125.00 ... HKD 3500.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na hory (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na hory Dvoulůžkový pokoj Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na hory Dvoulůžkový pokoj Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na hory  
Tento pokoj s výhledem na hory je vybaven 42palcovou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Součástí je také velký psací stůl s multimediálním rozbočovačem, trezor a mramorová koupelna se sprchovým koutem a vanou. K dispozici je denní tisk.

Room facilities: DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Výhled na hory, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 32.37 m²
Postele: 2x Double bed(s) bed   nebo  1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: HKD 2400.00 ... HKD 3400.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi, výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi, výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi, výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi, výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge  
Tento pokoj s výhledem na hory je vybaven 42palcovou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Součástí je také velký psací stůl s multimediálním rozbočovačem, trezor a mramorová koupelna se sprchovým koutem a vanou. K dispozici je denní tisk. Výhody salonku Executive Lounge zahrnují: - bezplatnou snídani, odpolední čaj a večerní koktejly, - kancelářské služby a možnost využívat zasedací místnost Executive (k dispozici dle momentální dostupnosti).

Room facilities: CD přehrávač, DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Vstup do Executive Lounge, Výhled na hory, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 32.37 m²
Postele: 2x Double bed(s) bed   nebo  1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: HKD 2550.00 ... HKD 4000.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na přístav a přístupem do salonku Club Lounge (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na přístav a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na přístav a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na přístav a přístupem do salonku Club Lounge Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, výhledem na přístav a přístupem do salonku Club Lounge  
Tento pokoj s výhledem na přístav Victoria je vybaven 42palcovou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Součástí je také velký psací stůl s multimediálním rozbočovačem, trezor a mramorová koupelna se sprchovým koutem a vanou. K dispozici je denní tisk. Výhody salonku Executive Lounge zahrnují: - bezplatnou snídani, odpolední čaj a večerní koktejly, - kancelářské služby a možnost využívat zasedací místnost Executive (k dispozici dle momentální dostupnosti).

Room facilities: CD přehrávač, DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Vstup do Executive Lounge, Výhled, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 32.37 m²
Postele: 2x Double bed(s) bed   nebo  1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: HKD 3300.00 ... HKD 4300.00; select dates below to get current rates.

Apartmá JW s výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge (Apartmá)
Apartmá JW s výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge Apartmá JW s výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge Apartmá JW s výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge Apartmá JW s výhledem na hory a přístupem do salonku Club Lounge  
Toto apartmá s výhledem na hory je vybaveno 42palcovou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Součástí je také velký psací stůl s multimediálním rozbočovačem, trezor a mramorová koupelna se sprchovým koutem a vanou. K dispozici je denní tisk. Výhody salonku Executive Lounge zahrnují: - bezplatnou snídani, odpolední čaj a večerní koktejly, - kancelářské služby a možnost využívat zasedací místnost Executive (k dispozici dle momentální dostupnosti).

Room facilities: CD přehrávač, DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Mikrovlnná trouba, Minibar, Placené programy, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Vstup do Executive Lounge, Výhled na hory, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 64.75 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: HKD 3280.00 ... HKD 5300.00; select dates below to get current rates.

(Apartmá)
 
Room facilities: CD přehrávač, DVD přehrávač, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Mikrovlnná trouba, Minibar, Placené programy, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Vstup do Executive Lounge, Výhled, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 64.75 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: ???; select dates below to get current rates.

Sousedící pokoj Deluxe s manželskou postelí King nebo 2 oddělenými postelemi a výhledem na město (Čtyřlůžkový pokoj)
Sousedící pokoj Deluxe s manželskou postelí King nebo 2 oddělenými postelemi a výhledem na město Sousedící pokoj Deluxe s manželskou postelí King nebo 2 oddělenými postelemi a výhledem na město Sousedící pokoj Deluxe s manželskou postelí King nebo 2 oddělenými postelemi a výhledem na město  
Tento pokoj je tvořený 2 sousedícími pokoji Deluxe, které však nejsou vzájemně propojené dveřmi.

Room facilities: DVD přehrávač, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Video, Žehlička, Župan
Max persons: 4
Velikost místnosti: 64.74 m²
Postele: 4x Double bed(s) bed   nebo  2x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: HKD 3600.00 ... HKD 4000.00; select dates below to get current rates.

Hotely poblíž:

B
The Upper House @ 0,0 km
5* Hotel
C
Conrad Hong Kong @ 0,1 km
5* Hotel
D
Island Shangri-La Hong Kong @ 0,2 km
5* Hotel
E
OZO Wesley Hong Kong @ 0,3 km
4* Hotel
F
Empire Hotel Hong Kong - Wan Chai @ 0,4 km
4* Hotel
G
Cue Hotel @ 0,4 km
4* Hotel
H
Metropark Hotel Wanchai Hong Kong @ 0,5 km
4* Hotel
I
Home Plus Inn @ 0,5 km
1* Penzion
J
Wharney Guang Dong Hong Kong @ 0,6 km
4* Hotel
K
The Harbourview @ 0,6 km
4* Hotel

Zákazníci prohlížející si tento hotel se často zajímají také o:
Loading