Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:
Kowloon Shangri-La
*****
Vytisknout tuto stránkuVytisknout tuto stránku   PrintE-mail
Send this page to:

64 Mody Road, Hong Kong(Hongkong), Tsim Sha Tsui, Hongkong
Language/Jazyk:
Kowloon Shangri-La impression Rychlý popis
Hotel Kowloon Shangri-La s výhledem na přístav Victoria stojí v živé čtvrti Tsim Sha Tsui. Tento luxusní hotel nabízí 7 restaurací, krytý bazén a pokoje s bezplatným kabelovým připojením na internet. V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.
Kowloon Shangri-La se nachází 35 minut autem od mezinárodního letiště Hong Kong. Cesta do čtvrti Mongkok a na oblíbený trh Ladies’ Market trvá 15 minut. Hongkongský Disneyland leží 14 km od hotelu.
Elegantně zařízené pokoje mají francouzská okna s výhledem na město nebo na přístav. Všechny pokoje jsou vybavené satelitní TV, velkým psacím stolem a zařízením na přípravu čaje a kávy.
Wellness hotelu Shangri-La zahrnuje fitness centrum, bazén a nabídku masáží. K dalším zařízením hotelu patří dobře vybavené business centrum.
V hotelových restauracích si můžete vybrat z nabídky jídel italské, čínské a japonské kuchyně. V Tapas Baru si můžete dopřát skleničku vína, na osvěžující koktejl můžete zajít do lounge ve vstupní hale.

Důležité informace
Při check-inu a platbě v hotelu prosím předložte stejnou kreditní kartu, která byla použita k zaručení rezervace.
Chcete-li k platbě použít kreditní kartu jiného držitele, poskytněte prosím hotelu před příjezdem následující dokumenty: 1) písemné oprávnění s vlastnoručním podpisem držitele karty, 2) kopii dané karty (přední i zadní strany karty s podpisem jejího držitele).
Upozorňujeme, že hotel může držitele karty kontaktovat za účelem ověření.

Hotel Facilities:

Obecné
 • Příjezd: 14:00
 • Odjezd: 12:00
 • Class: 5 hvězdič
 • Type: Hotel
 • Rooms: 688
 • Hotel Chain: Shangri-La Hotels & Resorts
 • Žádné rezervační poplatky
 • Credit Cards: American Express, Visa, Euro/Mastercard, UnionPay credit card, Diners Club, JCB
 • Soukromé parkoviště
 • Gourmet
 • Business
 • Romance/Líbánky
 • International
 • Luxury
Služby

Fotografie

Kowloon Shangri-La photo 1
Kowloon Shangri-La photo 2
Kowloon Shangri-La photo 3
Kowloon Shangri-La photo 4
Kowloon Shangri-La photo 5
Kowloon Shangri-La photo 6
Kowloon Shangri-La photo 7
Kowloon Shangri-La photo 8
Kowloon Shangri-La photo 9
Kowloon Shangri-La photo 10
Kowloon Shangri-La photo 11
Kowloon Shangri-La photo 12
Kowloon Shangri-La photo 13
Kowloon Shangri-La photo 14
Kowloon Shangri-La photo 15
Kowloon Shangri-La photo 16
Kowloon Shangri-La photo 17
Kowloon Shangri-La photo 18
Kowloon Shangri-La photo 19
Kowloon Shangri-La photo 20
Kowloon Shangri-La photo 21
Kowloon Shangri-La photo 22
Kowloon Shangri-La photo 23
Kowloon Shangri-La photo 24
Kowloon Shangri-La photo 25
Kowloon Shangri-La photo 26
Kowloon Shangri-La photo 27
Kowloon Shangri-La photo 28
Kowloon Shangri-La photo 29
Kowloon Shangri-La photo 30
Kowloon Shangri-La photo 31
Kowloon Shangri-La photo 32
Kowloon Shangri-La photo 33
Kowloon Shangri-La photo 34
Kowloon Shangri-La photo 35
Kowloon Shangri-La photo 36
Kowloon Shangri-La photo 37
Kowloon Shangri-La photo 38
Kowloon Shangri-La photo 39
Kowloon Shangri-La photo 40
Kowloon Shangri-La photo 41
Kowloon Shangri-La photo 42
Kowloon Shangri-La photo 43
Kowloon Shangri-La photo 44
Kowloon Shangri-La photo 45
Kowloon Shangri-La photo 46
Kowloon Shangri-La photo 47
Kowloon Shangri-La photo 48
Kowloon Shangri-La photo 49
Kowloon Shangri-La photo 50
Kowloon Shangri-La photo 51
Kowloon Shangri-La photo 52
Kowloon Shangri-La photo 53

Rooms

Pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo 2 oddělenými postelemi (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo 2 oddělenými postelemi Pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo 2 oddělenými postelemi Pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo 2 oddělenými postelemi  
Pokoj s psacím stolem, příslušenstvím pro přípravu čaje/kávy a satelitní TV s plochou obrazovkou. V případě pobytů 3 osob je na požádání, v závislosti na obsazenosti a na základě potvrzení ze strany hotelu dostupná přistýlka.

Room facilities: Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Služba buzení/Budík, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Čajová konvice/Kávovar, Žehlička, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 42 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed   nebo  1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: HKD 1710.00 ... HKD 2566.67; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav  
Pokoj s výhledem na čtvrť Victoria Harbour a na panoráma ostrova Hong Kong Island. K dispozici je psací stůl, příslušenství pro přípravu čaje/kávy i satelitní TV s plochou obrazovkou. V případě pobytů 3 osob je na požádání, v závislosti na obsazenosti a na základě potvrzení ze strany hotelu dostupná přistýlka.

Room facilities: Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Služba buzení/Budík, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Výhled, Čajová konvice/Kávovar, Žehlička, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 45 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed   nebo  1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: HKD 2137.50 ... HKD 3066.67; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj typu Horizon Deluxe s manželskou postelí velikosti King a přístupem do salónku (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Horizon Deluxe s manželskou postelí velikosti King a přístupem do salónku  
Pokoje se nachází v 19. až 21. patře a jsou vybavené kávovarem Nespresso s kapslemi zdarma. Hosté ubytovaní v tomto pokoji mohou využívat výhod Club Lounge, k nimž patří: - osobní check-in a check-out, - pozdní check-out do 16:00 (podle možností), - každý den zdarma snídaně formou bufetu a večerní koktejly, - po celý den zdarma nápoje v Club Lounge, - bezplatné vyžehlení dvoudílného obleku na pobyt a služba čištění obuvi, - širokopásmový internet zdarma, - možnost zdarma využívat zasedací místnosti 2 hodiny denně, - bohatý výběr novin, časopisů a knih, - služby pozorného klubového concierge. Děti mladší 12 let mají každý den do 18:00 povolený vstup do Horizon Club Lounge (ve 21. patře). Děti musejí být pod dohledem rodiče nebo opatrovníka.

Room facilities: Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Vstup do Executive Lounge, Výhled, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 42 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed   nebo  1x Double bed(s) bed

Cena: HKD 2300.00 ... HKD 2866.67; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístav  
Prostornější a elegantně zařízené pokoje s francouzskými okny a částečným výhledem na čtvrti Victoria Harbour a na Hong Kong City. V případě pobytů 3 osob je na požádání, v závislosti na obsazenosti a na základě potvrzení ze strany hotelu dostupná přistýlka.

Room facilities: Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Výhled, Žehlička, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 42 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed   nebo  1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: HKD 2000.00 ... HKD 2766.67; select dates below to get current rates.

Apartmá typu Premier s výhledem na přístav (Apartmá)
Apartmá typu Premier s výhledem na přístav Apartmá typu Premier s výhledem na přístav Apartmá typu Premier s výhledem na přístav Apartmá typu Premier s výhledem na přístav  
Toto klimatizované apartmá s výhledem na přístav Victoria nabízí přístup do Executive Lounge. Jeho součástí je oddělený obývací pokoj, kuchyňský kout a prostorný pracovní kout. Nechybí zde kávovar s kapslemi zdarma. V průběhu pobytu v tomto apartmá můžete využívat následující výhody Club Lounge: - individuální check-in a check-out, - pozdní check-out do 16:00 (podle možností), - každý den zdarma snídani formou bufetu a večerní koktejly, - po celý den zdarma nápoje v Club Lounge, - zdarma vyžehlení dvoudílného obleku za pobyt a službu čištění bot, - bezplatný širokopásmový internet, - možnost zdarma využívat zasedací místnosti 2 hodiny denně, - bohatý výběr novin, časopisů a knih, - služby pozorného klubového concierge. Děti mladší 12 let mají každý den do 18:00 povolený vstup do Horizon Club Lounge (ve 21. patře). Děti musejí být pod dohledem rodiče nebo opatrovníka.

Room facilities: Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Vstup do Executive Lounge, Výhled, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 90 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: HKD 4514.40 ... HKD 5346.67; select dates below to get current rates.

Speciální nabídka – dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Speciální nabídka – dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi Speciální nabídka – dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi Speciální nabídka – dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi Speciální nabídka – dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi  
Tento dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí/oddělenými postelemi má klimatizaci, posezení a župan. Tato speciální nabídka zahrnuje: - každý den bezplatnou snídani formou bufetu pro 2 v Café Kool, - kredit 100 USD na jídlo za pobyt. Podmínky: - kredit na jídlo se nevztahuje na stravování na pokoji, - platby za jídlo musí být připisovány na účet pokoje, aby vznikl nárok na balíček, - výhody nelze sčítat a jsou nepřenosné; nevyužité výhody nemohou být převedeny na další pobyt ani částečně nebo zcela vyplaceny; - tento balíček nelze kombinovat s jinými nabídkami.

Room facilities: Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Výhled, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 42 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed   nebo  1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: HKD 2150.00 ... HKD 2416.67; select dates below to get current rates.

Speciální nabídka - pokoj Horizon Deluxe s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a vstupem do lounge (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Speciální nabídka - pokoj Horizon Deluxe s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a vstupem do lounge Speciální nabídka - pokoj Horizon Deluxe s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a vstupem do lounge Speciální nabídka - pokoj Horizon Deluxe s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a vstupem do lounge  
Tento dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí/oddělenými postelemi má přístup do salonku Executive Lounge, posezení a minibar. Tato speciální nabídka zahrnuje: - zdarma odjezd limuzínou z hotelu na mezinárodní letiště v Hong Kongu, - kredit 300 HKD na službu praní prádla za pobyt. Podmínky: - platí pro pobyty na minimálně 2 po sobě jdoucí noci, - k zajištění dopravy z letiště je vyžadována předchozí rezervace limuzína a poskytnutí údajů o letu, - výhody nelze sčítat a jsou nepřenosné; nevyužité výhody nemohou být převedeny na další pobyt ani částečně nebo zcela vyplaceny; - tento balíček nelze kombinovat s jinými nabídkami.

Room facilities: Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Vstup do Executive Lounge, Výhled, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 42 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed   nebo  1x Double bed(s) bed

Cena: HKD 2650.00 ... HKD 3216.67; select dates below to get current rates.

A
Kowloon Shangri-La
5* Hotel

Hotely poblíž:

B
Panda's Hostel - Star Ferry @ 0,2 km
1* Penzion
C
Panda's Hostel - Moment @ 0,2 km
1* Penzion
D
World Wide Guesthouse @ 0,2 km
1* Penzion
E
The Royal Garden @ 0,2 km
5* Hotel
F
ColorZ Hostel @ 0,2 km
1* Penzion
G
Homy Inn @ 0,2 km
1* Penzion
H
Hop Inn on Mody @ 0,2 km
1* Hostel
I
Golden Bridge Hotel @ 0,2 km
1* Penzion
J
Regal Kowloon Hotel @ 0,2 km
4* Hotel
K
Hotel Panorama By Rhombus @ 0,2 km
4* Hotel

Zákazníci prohlížející si tento hotel se často zajímají také o:
Loading