Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:
The Peninsula Hong Kong
*****
Vytisknout tuto stránkuVytisknout tuto stránku   PrintE-mail
Send this page to:

Salibury Road, Hong Kong(Hongkong), Tsim Sha Tsui, Hongkong
Language/Jazyk:
The Peninsula Hong Kong impression Rychlý popis
Pětihvězdičkový hotel The Peninsula Hong Kong byl otevřen v roce 1928 a nabízí luxusní služby a starosvětský šarm na okraji přístavu Victoria Harbour v Tsim Sha Tsui. V areálu tohoto luxusního hotelu se nachází krytý bazén v římském stylu, lázně na ploše 1115 m² a 8 oceněných restaurací a barů.
Pokoje spojují orientální eleganci s moderním luxusem a mají výhled na nádvoří, přístav Victoria nebo městskou část Kowloon, mramorovou koupelnu s vířivkou, Blu-Ray přehrávač, otočnou LED TV a HD filmy zdarma. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi, interaktivní digitální panel vedle postele, dotykové LED panely na stěně a bezdrátové telefony s technologií VoIP (dálkové hovory zdarma).
Peninsula Hong Kong leží 5 minut chůze od terminálu trajektů Tsimshatsui. Z letiště můžete stylově přijet hotelovým vozem Rolls-Royce, MINI Cooperem S Clubman nebo soukromou helikoptérou.
Ve wellness Peninsula lze relaxovat při masážích celého těla nebo ve vířivce. Na místě je také nákupní pasáž a dobře vybavené zasedací místnosti. Hosté mohou využít také fitness centrum nebo business centrum.
Střešní restaurace Felix podává pokrmy moderní evropské kuchyně. V Lobby se servíruje odpolední anglický čaj. V hotelu lze také ochutnat pokrmy francouzské, čínské, japonské nebo švýcarské kuchyně. The Bar nabízí široký výběr koktejlů a nápojů.

Důležité informace
Upozorňujeme, že příplatek za přistýlku se vztahuje na všechny další hosty i v případě, že přistýlka nebude požadována.
Dále upozorňujeme, že od 24. do 28. listopadu 2016 bude z důvodu pořádání soukromé akce uzavřen bazén, restaurace u bazénu a sluneční terasa v 8. patře. Hotel se omlouvá za všechny nepříjemnosti, které by tímto mohly vzniknout.

Hotel Facilities:

Obecné
 • Příjezd: 14:00
 • Odjezd: 12:00
 • Class: 5 hvězdič
 • Type: Hotel
 • Rooms: 300
 • Hotel Chain: The Peninsula Hotels
 • Žádné rezervační poplatky
 • Credit Cards: American Express, Visa, Euro/Mastercard, UnionPay debit card, UnionPay credit card, JCB
 • Parkoviště
 • Vlastní parkoviště
 • Soukromé parkoviště
 • WiFi ve všech prostorách
 • Luxury
 • Romance/Líbánky
 • Spa/Relax
 • Gourmet
Služby

Fotografie

The Peninsula Hong Kong photo 1
The Peninsula Hong Kong photo 2
The Peninsula Hong Kong photo 3
The Peninsula Hong Kong photo 4
The Peninsula Hong Kong photo 5
The Peninsula Hong Kong photo 6
The Peninsula Hong Kong photo 7
The Peninsula Hong Kong photo 8
The Peninsula Hong Kong photo 9
The Peninsula Hong Kong photo 10
The Peninsula Hong Kong photo 11
The Peninsula Hong Kong photo 12
The Peninsula Hong Kong photo 13
The Peninsula Hong Kong photo 14
The Peninsula Hong Kong photo 15
The Peninsula Hong Kong photo 16
The Peninsula Hong Kong photo 17
The Peninsula Hong Kong photo 18
The Peninsula Hong Kong photo 19
The Peninsula Hong Kong photo 20
The Peninsula Hong Kong photo 21
The Peninsula Hong Kong photo 22
The Peninsula Hong Kong photo 23
The Peninsula Hong Kong photo 24
The Peninsula Hong Kong photo 25
The Peninsula Hong Kong photo 26
The Peninsula Hong Kong photo 27
The Peninsula Hong Kong photo 28
The Peninsula Hong Kong photo 29
The Peninsula Hong Kong photo 30
The Peninsula Hong Kong photo 31
The Peninsula Hong Kong photo 32
The Peninsula Hong Kong photo 33
The Peninsula Hong Kong photo 34
The Peninsula Hong Kong photo 35
The Peninsula Hong Kong photo 36
The Peninsula Hong Kong photo 37

Rooms

Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi  
Upozorňujeme, že tento pokoj nelze vybavit přistýlkou.

Room facilities: Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Fax, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lis na kalhoty, Minibar, Možnost propojení pokojů, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Videohry, Vířivá vana, Výhled, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 41 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed

Cena: HKD 4080.00 ... HKD 5130.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi  
Tento větší pokoj má výhled na ulici Hankow nebo na rušné ulice Middle Road a Nathan Road. K dispozici jsou také propojené pokoje. Upozorňujeme, že u rezervací se snídaní jsou snídaně zahrnuty v ceně jen pro 2 dospělé. Snídaně pro další hosty je za příplatek.

Room facilities: Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Fax, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lis na kalhoty, Minibar, Možnost propojení pokojů, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Videohry, Vířivá vana, Výhled, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 45 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed

Cena: HKD 4180.00 ... HKD 5980.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na dvůr (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na dvůr Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na dvůr Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na dvůr Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na dvůr Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na dvůr Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na dvůr  
Tento pokoj má výhled na hotelové nádvoří, fontánu a panorama Hongkongu. Upozorňujeme, že u rezervací se snídaní jsou snídaně zahrnuty v ceně jen pro 2 dospělé. Snídaně pro další hosty je za příplatek.

Room facilities: Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Fax, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kávovar, Lednička, Lis na kalhoty, Minibar, Možnost propojení pokojů, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Videohry, Vířivá vana, Výhled do zahrady, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 45 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed

Cena: HKD 3285.00 ... HKD 6180.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a výhledem na přístav (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a výhledem na přístav  
Tento prostorný pokoj s krásným výhledem na přístav Victoria má vybavení pro domácí kancelář, kvalitní audiovizuální zařízení, mramorovou koupelnu s vířivkou a nepřetržitou pokojovou službu. Upozorňujeme, že u rezervací se snídaní jsou snídaně zahrnuty v ceně jen pro 2 dospělé. Snídaně pro další hosty je za příplatek.

Room facilities: Blu-ray přehrávač, Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fax, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kávovar, Lis na kalhoty, Minibar, Možnost propojení pokojů, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Skříň/Šatna, Služba probuzení, TV, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Video, Videohry, Vířivka, Vířivá vana, Výhled, Výhled na moře, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 42 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed   nebo  1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: HKD 4785.00 ... HKD 8780.00; select dates below to get current rates.

Apartmá Superior (Apartmá)
Apartmá Superior Apartmá Superior Apartmá Superior Apartmá Superior Apartmá Superior Apartmá Superior Apartmá Superior  
Toto luxusní, prostorné apartmá má oddělený obývací pokoj a jídelní kout. Upozorňujeme, že u rezervací se snídaní jsou snídaně zahrnuty v ceně jen pro 2 dospělé. Snídaně pro další hosty je za příplatek.

Room facilities: Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Fax, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lis na kalhoty, Minibar, Možnost propojení pokojů, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Videohry, Vířivá vana, Výhled, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 86 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed

Cena: HKD 5385.00 ... HKD 9380.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na Kowloon (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na Kowloon Dvoulůžkový pokoj Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na Kowloon Dvoulůžkový pokoj Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na Kowloon Dvoulůžkový pokoj Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na Kowloon Dvoulůžkový pokoj Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na Kowloon  
Pokoje Grand Deluxe se nachází v 17. až 27. patře křídla Tower a mají dostatek přirozeného světla, výhled na čtvrť Kowloon a vzdálené hory, bezplatné připojení k internetu a luxusní nábytek. Upozorňujeme, že u rezervací se snídaní jsou snídaně zahrnuty v ceně jen pro 2 dospělé. Snídaně pro další hosty je za příplatek.

Room facilities: Blu-ray přehrávač, Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Fax, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kávovar, Lis na kalhoty, Minibar, Možnost propojení pokojů, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Skříň/Šatna, Služba probuzení, TV, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Video, Videohry, Vířivka, Vířivá vana, Výhled, Výhled na město, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 43 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed

Cena: HKD 3360.00 ... HKD 6480.00; select dates below to get current rates.

Apartmá typu Superior s výhledem na přístav (Apartmá)
Apartmá typu Superior s výhledem na přístav Apartmá typu Superior s výhledem na přístav Apartmá typu Superior s výhledem na přístav Apartmá typu Superior s výhledem na přístav Apartmá typu Superior s výhledem na přístav Apartmá typu Superior s výhledem na přístav Apartmá typu Superior s výhledem na přístav  
Toto prostorné apartmá s 1 ložnicí se nachází v 17. až 27. patře a nabízí nerušený výhled na přístav a panorama města. Upozorňujeme, že u rezervací se snídaní jsou snídaně v ceně jen pro 2 dospělé. Snídaně pro další hosty je za příplatek.

Room facilities: Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Fax, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lis na kalhoty, Minibar, Možnost propojení pokojů, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Služba probuzení, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Videohry, Vířivá vana, Výhled, Výhled na moře, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 82 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: HKD 8010.00 ... HKD 13380.00; select dates below to get current rates.

Apartmá typu Deluxe s výhledem na přístav (Apartmá)
Apartmá typu Deluxe s výhledem na přístav Apartmá typu Deluxe s výhledem na přístav Apartmá typu Deluxe s výhledem na přístav Apartmá typu Deluxe s výhledem na přístav Apartmá typu Deluxe s výhledem na přístav Apartmá typu Deluxe s výhledem na přístav  
Toto apartmá s výhledem na přístav Victoria má prostorný jídelní a pracovní kout a prostorný pokoj k relaxaci, luxusní pohovku ve tvaru L, krb a Blu-Ray LED TV. V ložnici je k dispozici dalekohled, dvojité křeslo, audiovizuální zařízení a minibar. Součástí je také prostorná šatna a mramorová koupelna s rohovou vanou s výhledem na město. Snídaně je zahrnuta v ceně jen pro 2 dospělé osoby. Snídaně pro další hosty je za příplatek.

Room facilities: Blu-ray přehrávač, Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Dlážděná/Mramorová podlaha, Dokovací stanice pro iPod, Fax, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kávovar, Lednička, Lis na kalhoty, Minibar, Možnost propojení pokojů, Pohovka, Posezení, Povlečení, Psací stůl, Přezůvky, Ručníky, Rádio, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Vířivka, Vířivá vana, Výhled, Výhled na moře, Zvuková izolace, Čisticí potřeby, Šatna, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 107 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: HKD 10485.00 ... HKD 16680.00; select dates below to get current rates.

Apartmá Deluxe (Apartmá)
Apartmá Deluxe Apartmá Deluxe Apartmá Deluxe Apartmá Deluxe Apartmá Deluxe Apartmá Deluxe  
V apartmá je jídelna, kde lze pohostit až 8 osob na večeři či drink. V samostatné ložnici je audiovizuální zařízení. Upozorňujeme, že u rezervací se snídaní jsou snídaně zahrnuty v ceně jen pro 2 dospělé. Snídaně pro další hosty je za příplatek.

Room facilities: Blu-ray přehrávač, Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Fax, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kávovar, Lednička, Lis na kalhoty, Minibar, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, TV, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Videohry, Vířivka, Vířivá vana, Výhled na památku, Zvuková izolace, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 124.86 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed

Cena: HKD 6360.00 ... HKD 10680.00; select dates below to get current rates.

Propojený pokoj Deluxe (Čtyřlůžkový pokoj)
Propojený pokoj Deluxe Propojený pokoj Deluxe Propojený pokoj Deluxe Propojený pokoj Deluxe  
Tento čtyřlůžkový pokoj má satelitní TV, klimatizaci a posezení. Upozorňujeme, že tyto 2 pokoje Deluxe jsou vedle sebe, bez společného dveří.

Room facilities: Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Fax, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lis na kalhoty, Minibar, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Služba probuzení, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vířivá vana, Župan
Max persons: 4
Velikost místnosti: 90 m²
Postele: 2x Large bed(s) (King size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed + 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: HKD 8360.00 ... HKD 10423.00; select dates below to get current rates.

Propojený pokoj Grand Deluxe s výhledem na Kowloon (Čtyřlůžkový pokoj)
Propojený pokoj Grand Deluxe s výhledem na Kowloon Propojený pokoj Grand Deluxe s výhledem na Kowloon Propojený pokoj Grand Deluxe s výhledem na Kowloon Propojený pokoj Grand Deluxe s výhledem na Kowloon Propojený pokoj Grand Deluxe s výhledem na Kowloon  
Tento čtyřlůžkový pokoj má vířivku, posezení a CD přehrávač. Upozorňujeme, že 2 pokoje Grand Deluxe s pokoji s výhledem na Kowloon jsou vedle sebe, ale nemají společné dveře.

Room facilities: Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Fax, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lis na kalhoty, Minibar, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Satelitní programy, Služba probuzení, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vířivá vana, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 86 m²
Postele: 2x Large bed(s) (King size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed + 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: HKD 8960.00 ... HKD 11429.00; select dates below to get current rates.

Hotely poblíž:

B
The Kowloon Hotel @ 0,1 km
4* Hotel
C
Sheraton Hong Kong Hotel & Towers @ 0,1 km
5* Hotel
D
The Salisbury - YMCA of Hong Kong @ 0,1 km
4* Hotel
E
Gloria Guesthouse @ 0,1 km
1* Penzion
F
Shanghai Hostel HK @ 0,1 km
1* Penzion
G
The Imperial Hotel @ 0,1 km
3* Hotel
H
Fortunate Guest House @ 0,1 km
1* Penzion
I
As One Hotel @ 0,1 km
1* Penzion
J
Guangdong Guest House @ 0,1 km
1* Penzion
K
Yan Yan Guest House @ 0,1 km
1* Penzion

Zákazníci prohlížející si tento hotel se často zajímají také o:
Loading