Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:
The Peninsula Hong Kong
*****
Vytisknout tuto stránkuVytisknout tuto stránku   PrintE-mail
Send this page to:

Salibury Road, Hong Kong(Hongkong), Tsim Sha Tsui, Hongkong
Language/Jazyk:
The Peninsula Hong Kong impression Rychlý popis
Pětihvězdičkový hotel The Peninsula Hong Kong byl otevřen v roce 1928 a nabízí luxusní služby a starosvětský šarm na okraji přístavu Victoria Harbour v Tsim Sha Tsui. V areálu tohoto luxusního hotelu se nachází krytý bazén v římském stylu, lázně na ploše 1115 m² a 8 oceněných restaurací a barů.
Pokoje spojují orientální eleganci s moderním luxusem a mají výhled na nádvoří, přístav Victoria nebo městskou část Kowloon, mramorovou koupelnu s vířivkou, Blu-Ray přehrávač, otočnou LED TV a HD filmy zdarma. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi, interaktivní digitální panel vedle postele, dotykové LED panely na stěně a bezdrátové telefony s technologií VoIP (dálkové hovory zdarma).
Peninsula Hong Kong leží 5 minut chůze od terminálu trajektů Tsimshatsui. Z letiště můžete stylově přijet hotelovým vozem Rolls-Royce, MINI Cooperem S Clubman nebo soukromou helikoptérou.
Ve wellness Peninsula lze relaxovat při masážích celého těla nebo ve vířivce. Na místě je také nákupní pasáž a dobře vybavené zasedací místnosti. Hosté mohou využít také fitness centrum nebo business centrum.
Střešní restaurace Felix podává pokrmy moderní evropské kuchyně. V Lobby se servíruje odpolední anglický čaj. V hotelu lze také ochutnat pokrmy francouzské, čínské, japonské nebo švýcarské kuchyně. The Bar nabízí široký výběr koktejlů a nápojů.

Důležité informace
Please note that extra bed rate charges apply to any extra guests, whether or not an extra bed has been requested.
The Lobby will be closed following lunch service on Wednesday 22 March at 14:00 - 23:00 on 22 March 2017, with Afternoon Tea held at Felix, The Peninsula’s rooftop restaurant, that afternoon. The Lobby will reopen at 7:00am on the morning of Thursday 23 March for Breakfast service. All other restaurants and bars at The Peninsula will remain open throughout.

Hotel Facilities:

Obecné
 • Příjezd: 14:00
 • Odjezd: 12:00
 • Class: 5 hvězdič
 • Typ: Hotel
 • Rooms: 300
 • Hotel Chain: The Peninsula Hotels
 • Žádné rezervační poplatky
 • Credit Cards: American Express, Visa, Euro/Mastercard, UnionPay debit card, UnionPay credit card, JCB
 • Spa/Relax
 • Gourmet
 • Luxury
 • Romance/Líbánky
Služby

Fotografie

The Peninsula Hong Kong photo 1
The Peninsula Hong Kong photo 2
The Peninsula Hong Kong photo 3
The Peninsula Hong Kong photo 4
The Peninsula Hong Kong photo 5
The Peninsula Hong Kong photo 6
The Peninsula Hong Kong photo 7
The Peninsula Hong Kong photo 8
The Peninsula Hong Kong photo 9
The Peninsula Hong Kong photo 10
The Peninsula Hong Kong photo 11
The Peninsula Hong Kong photo 12
The Peninsula Hong Kong photo 13
The Peninsula Hong Kong photo 14
The Peninsula Hong Kong photo 15
The Peninsula Hong Kong photo 16
The Peninsula Hong Kong photo 17
The Peninsula Hong Kong photo 18
The Peninsula Hong Kong photo 19
The Peninsula Hong Kong photo 20
The Peninsula Hong Kong photo 21
The Peninsula Hong Kong photo 22
The Peninsula Hong Kong photo 23
The Peninsula Hong Kong photo 24
The Peninsula Hong Kong photo 25
The Peninsula Hong Kong photo 26
The Peninsula Hong Kong photo 27
The Peninsula Hong Kong photo 28
The Peninsula Hong Kong photo 29
The Peninsula Hong Kong photo 30
The Peninsula Hong Kong photo 31
The Peninsula Hong Kong photo 32
The Peninsula Hong Kong photo 33
The Peninsula Hong Kong photo 34
The Peninsula Hong Kong photo 35
The Peninsula Hong Kong photo 36
The Peninsula Hong Kong photo 37
The Peninsula Hong Kong photo 38
The Peninsula Hong Kong photo 39

Rooms

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi  
Větší pokoj s výhledem na ulici Hankow nebo na rušné ulice Middle Road a Nathan Road. K dispozici jsou i propojené pokoje. Upozornění: v ceně rezervace se snídaní je zahrnutá snídaně pouze pro 2 dospělé osoby. Snídaně pro další hosty je za příplatek. V pokoji se mohou ubytovat maximálně 3 osoby. Děti ubytované s využitím stávajících postelí nebo v dětské postýlce se počítají jako samostatně ubytovaní hosté.

Max persons: 3
Velikost místnosti: 45 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed

Cena: HKD 4180.00 ... HKD 5080.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na dvůr (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na dvůr Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na dvůr Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na dvůr Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na dvůr Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na dvůr Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na dvůr  
Tento pokoj nabízí výhled do dvora, na fontánu a na panorama Hongkongu. Upozornění: v ceně rezervace se snídaní je zahrnutá snídaně pouze pro 2 dospělé osoby. Snídaně pro další hosty je za příplatek. V pokoji se mohou ubytovat maximálně 3 osoby. Děti ubytované s využitím stávajících postelí nebo v dětské postýlce se počítají jako samostatně ubytovaní hosté.

Max persons: 3
Velikost místnosti: 45 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed

Cena: HKD 3285.00 ... HKD 5380.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a výhledem na přístav (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a výhledem na přístav Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a výhledem na přístav  
Tento prostorný pokoj s krásným výhledem na přístav Victoria nabízí vybavení pro domácí kancelář, kvalitní audiovizuální zařízení a nepřetržitou pokojovou službu. V mramorové koupelně najdete vířivku. Upozornění: v ceně rezervace se snídaní je zahrnutá snídaně pouze pro 2 dospělé osoby. Snídaně pro další hosty je za příplatek. V pokoji se mohou ubytovat maximálně 3 osoby. Děti ubytované s využitím stávajících postelí nebo v dětské postýlce se počítají jako samostatně ubytovaní hosté.

Max persons: 3
Velikost místnosti: 42 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed   nebo  1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: HKD 4335.00 ... HKD 6680.00; select dates below to get current rates.

Apartmá Superior (Apartmá)
Apartmá Superior Apartmá Superior Apartmá Superior Apartmá Superior Apartmá Superior Apartmá Superior Apartmá Superior  
Toto prostorné luxusní apartmá má oddělený obývací pokoj a jídelní kout. Upozornění: v ceně rezervace se snídaní je zahrnutá snídaně pouze pro 2 dospělé osoby. Snídaně pro další hosty je za příplatek. V pokoji se mohou ubytovat maximálně 3 osoby. Děti ubytované s využitím stávajících postelí nebo v dětské postýlce se počítají jako samostatně ubytovaní hosté.

Max persons: 3
Velikost místnosti: 86 m²

Cena: HKD 5010.00 ... HKD 7546.67; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Grand Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi  
Max persons: 3
Velikost místnosti: 43 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed

Cena: HKD 3360.00 ... HKD 5480.00; select dates below to get current rates.

Apartmá typu Superior s výhledem na přístav (Apartmá)
Apartmá typu Superior s výhledem na přístav Apartmá typu Superior s výhledem na přístav Apartmá typu Superior s výhledem na přístav Apartmá typu Superior s výhledem na přístav Apartmá typu Superior s výhledem na přístav Apartmá typu Superior s výhledem na přístav Apartmá typu Superior s výhledem na přístav  
Tato prostorná apartmá s 1 ložnicí jsou situovaná v 17. až 27. patře a nabízí nerušený výhled na přístav a panorama města. Upozornění: v ceně rezervace se snídaní je zahrnutá snídaně pouze pro 2 dospělé osoby. Snídaně pro další hosty je za příplatek. V pokoji se mohou ubytovat maximálně 3 osoby. Děti ubytované s využitím stávajících postelí nebo v dětské postýlce se počítají jako samostatně ubytovaní hosté.

Max persons: 3
Velikost místnosti: 82 m²

Cena: HKD 8010.00 ... HKD 11480.00; select dates below to get current rates.

Apartmá typu Deluxe s výhledem na přístav (Apartmá)
Apartmá typu Deluxe s výhledem na přístav Apartmá typu Deluxe s výhledem na přístav Apartmá typu Deluxe s výhledem na přístav Apartmá typu Deluxe s výhledem na přístav Apartmá typu Deluxe s výhledem na přístav Apartmá typu Deluxe s výhledem na přístav Apartmá typu Deluxe s výhledem na přístav  
Toto apartmá s výhledem na přístav Victoria má velký jídelní kout, pracovní prostor a prostorný pokoj k relaxaci. Najdete v něm krb s luxusní pohovkou ve tvaru L a Blu-Ray LED TV. V ložnici je k dispozici dalekohled, dvojité křeslo, plně vybavené audiovizuální centrum a minibar. Součástí apartmá je také prostorná šatna a mramorová koupelna, s rohovou vanou, která poskytuje výhled na město. Upozornění: v ceně rezervace se snídaní je zahrnutá snídaně pouze pro 2 dospělé osoby. Snídaně pro další hosty je za příplatek. V pokoji se mohou ubytovat maximálně 3 osoby. Děti ubytované s využitím stávajících postelí nebo v dětské postýlce se počítají jako samostatně ubytovaní hosté.

Max persons: 3
Velikost místnosti: 107 m²

Cena: HKD 9285.00 ... HKD 13180.00; select dates below to get current rates.

Apartmá Deluxe (Apartmá)
Apartmá Deluxe Apartmá Deluxe Apartmá Deluxe Apartmá Deluxe Apartmá Deluxe Apartmá Deluxe  
V apartmá je jídelní část, kde lze uvítat až 8 osob na večeři a či drink. Samostatná ložnice je vybavená audiovizuálním zařízením. Upozornění: v ceně rezervace se snídaní je zahrnutá snídaně pouze pro 2 dospělé osoby. Snídaně pro další hosty je za příplatek. V pokoji se mohou ubytovat maximálně 3 osoby. Děti ubytované s využitím stávajících postelí nebo v dětské postýlce se počítají jako samostatně ubytovaní hosté.

Max persons: 3

Cena: HKD 5985.00 ... HKD 8846.67; select dates below to get current rates.

Propojený pokoj Deluxe (Čtyřlůžkový pokoj)
Propojený pokoj Deluxe Propojený pokoj Deluxe Propojený pokoj Deluxe Propojený pokoj Deluxe  
Tento čtyřlůžkový pokoj má satelitní TV, klimatizaci a posezení. Upozorňujeme, že tyto 2 pokoje Deluxe jsou vedle sebe, bez společného dveří.

Max persons: 4
Velikost místnosti: 90 m²
Postele: 2x Large bed(s) (King size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed + 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: HKD 8360.00 ... HKD 8461.25; select dates below to get current rates.

(Čtyřlůžkový pokoj)
 
Max persons: 3
Velikost místnosti: 86 m²
Postele: 2x Large bed(s) (King size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed + 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: HKD 8960.00 ... HKD 9417.00; select dates below to get current rates.

Hotely poblíž:

B
The Kowloon Hotel @ 0,1 km
4* Hotel
C
Sheraton Hong Kong Hotel & Towers @ 0,1 km
5* Hotel
D
The Salisbury - YMCA of Hong Kong @ 0,1 km
4* Hotel
E
Shanghai Hostel HK @ 0,1 km
1* Penzion
F
The Imperial Hotel @ 0,1 km
3* Hotel
G
Fortunate Guest House @ 0,1 km
1* Penzion
H
Guangdong Guest House @ 0,1 km
1* Penzion
I
Yan Yan Guest House @ 0,1 km
1* Penzion
J
Icon Inn @ 0,1 km
1* Penzion
K
Mandarin Guest House @ 0,2 km
1* Penzion

Zákazníci prohlížející si tento hotel se často zajímají také o:
Loading